Koken voor Sablika
-
vr 26 jun ’2618:30Frascati, AmsterdamFrascati 4
Ongeplaceerd/Free seating Standaard € 25,00 < 27 jaar € 18,00 CJP € 18,00 -
za 27 jun ’2618:30Frascati, AmsterdamFrascati 4
Ongeplaceerd/Free seating Standaard € 25,00 < 27 jaar € 18,00 CJP € 18,00
Credits
curator Shanice Redan artiesten Shanice Redan, Bastiaan Woltjer, Siegfried Hart, Gio Anastacia, Yeshua Tjie en anderen campagnebeeld Lin Woldendorp kostuum campagnebeeld David Paulus scènefoto's Bamdad Aminzadeh video Kay van Vree met dank aan Phi Nguyen, Joeri Vos, Milena Haverkamp, Anton de Bies en Jacobien Elffers
Over Veenfabriek
Muziektheater met hart en ziel, dat maakt Veenfabriek. Onder artistieke leiding van Joeri Vos ontstaat een eigenzinnig universum waarin theater en muziek moeiteloos samensmelten. Spelend met taal, muziek, eten en techniek zoekt het gezelschap voortdurend naar nieuwe vormen en biedt het frisse perspectieven op grote vragen. Een voorstelling van Veenfabriek is een avontuur: altijd anders, verrassend en inspirerend, met een uitnodiging om samen op reis te gaan.
Veenfabriek & Theater voor Keti Koti
Het koloniale verleden is een ontzettend belangrijk onderdeel van onze Nederlandse geschiedenis en van ons als mens(heid). Deze periode zou net zo vanzelfsprekend herdacht moeten worden als de Tweede Wereldoorlog. Daarom begonnen Veenfabriek en Het Nationale Theater in 2018 met Theater voor Keti Koti, een meerjarig initiatief dat werd gestart door Joeri Vos, Romana Vrede en Phi Nguyen. Op theatrale en culinire wijze wordt jaarlijks aandacht besteed aan ons gedeelde koloniale verleden en bouwen we aan een gezamenlijke theatertraditie.